כוויית: לרגל הרמדאן – פרסומת עם מסר נגד הטרור והקיצוניותענק התקשורת הכווייתי Zein מצא דרך מקורית להתחיל את חודש הרמדאן – באמצעות קליפ פרסומת לירי היוצא נגד הטרור ומחולליו ומכוון להציג פנים אחרות של האסלאם.

סרטון הוידיאו שהועלה לרשת על ידי החברה מראה מחבל העושה הכנות לצאת לפיגוע התאבדות. קולו של ילד פונה אליו: "אספר לאללה הכל, שאתה מילאת את בתי הקברות עם הילדים שלנו ורוקנת את כסאות בתי הספר שלנו". הטרוריסט מגיע לזירות שונות במטרה להפעיל את חגורת הנפץ שעליו, אך נתקל בנפגעי טרור המתעמתים עמו ומגרשים אותו באמצעות מסרים של אהבה ופיוס: "עבוד את בוראך באהבה, לא בטרור"; "היה נוח בדתך, לא קשה"; "התעמת עם אויבך בשלום, לא במלחמה"; "שכנע את האחר ברוך, לא בכוח".

בסרטון משתתפים, בין היתר, אנשים שניצלו מפיגועים שונים ברחבי המזרח התיכון, והוא כולל גם מראות מתוך פיגועים שבוצעו באזור בשנים האחרונות על ידי ארגוני הטרור "אל-קאעדה" ודאע"ש.

הזמר המוביל את הקליפ הוא חוסיין אל-ג'סמי מאיחוד האמירויות הערביות. אל-ג'סמי זכור מהשיר "בשורה טובה" מ- 2014 – קליפ בו עודד את תושבי מצרים לצאת ולהצביע בבחירות לנשיאות שהתקיימו כשנה לאחר הדחתו של מוחמד מורסי, הנשיא מטעם "האחים המוסלמים".

הקליפ הויראלי זכה עד כה ללמעלה מ- 4 מיליון צפיות בעמוד היוטיוב של חברת התקשורת הכווייתית, לכ- 800 אלף צפיות בעמוד היוטיוב של אל-ג'סמי, ולאלפי שיתופים בפייסבוק.